Şimdi yükleniyor

Niğde’de İlk Kez Oto Show Fuarı Açılıyor

nigdede ilk kez oto show fuari aciliyor

Niğde’de İlk Kez Oto Show Fuarı Açılıyor

OTOLİFE Dergisi, Niğde Belediyesi’nin katkılarıyla, Niğde kent merkezinde Niğde Oto Show Fuarı açacak. 8-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, otomotiv dünyasının yenilikleri tek bir noktadan Niğdelilerin ve bölge halkının beğenisine sunulacak.

OTOLİFE Genel Müdürü Volkan Dizen, otomobil severlerin merakla beklediği 1. Niğde Oto Show organizasyonu öncesinde, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i makamında ziyaret etti.

BAŞKAN ÖZDEMİR’E TEŞEKKÜR

Volkan Dizen, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, otomotiv perakende pazarında yer alan farklı dünya markalarının Niğde’de buluşmasına olanak sağlayacak olan 1. Niğde Oto Show organizasyonuna destek veren Niğde Belediye Emrah Özdemir’e teşekkür etti.

ÖZEL KAMPANYALAR VE FİYAT AVANTAJLARI

Niğde tarihinde ilk kez gerçekleştirilecek olan organizasyona çok sayıda markanın katılım sağlayacağını anlatan Volkan Dizen, 3 gün sürecek organizasyon boyunca otomotiv tutkunları ve tüketiciler için özel kampanyalar ve fiyat avantajlarının da ilgi çekebileceğine vurgu yaptı.

NİĞDE’DEKİ GELİŞİM OTOMOTİV DÜNYASININ DİKKATİNİ ÇEKTİ

Otomotiv sektörü ve endüstrisinin dünya ekonomisine yön veren temel sektörlerin başında geldiğine işaret eden OTOLİFE Genel Müdürü Volkan Dizen, “Niğde Belediye Başkanımız Sayın Emrah Özdemir’e böylesine önemli bir organizasyona verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Niğde ilimiz son yıllarda her alandaki gelişimi ile dikkatimizi çekmekte ve bu gelişmeler istatistiklere yansımaktaydı. İşte bu yüzden yurt genelindeki organizasyonlarımız arasına Niğde ilimizi de dahil etmiş olduk. Sektörümüz adına henüz çok fazla yatırım almayan Niğde ilimizin bu organizasyondan sonra markalarımız ve sektör firmalarımız açısından da daha fazla dikkat çekeceğini ve çeşitli markalar için yatırımın fikri oluşturacağı kanaatindeyiz” diye konuştu.

Volkan Dizen, bu yıl ilkini düzenleyecekleri organizasyonun, geleneksel hale getirileceğini de sözlerine ekledi.

OTO SHOW FUARI, NİĞDE’YE ÖNEMLİ KATKI SUNACAKTIR

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise OTOLİFE Genel Müdürü Volkan Dizen’in ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade etti. Başkan Özdemir; “Niğde ilimiz son yıllarda her alamda değişen, gelişen ve güzelleşen özelliklere sahiptir. İlimizde ilk kez düzenlenecek olan Oto Show organizasyonunun, kentimize önemli katkılar sunacağına inanıyorum ve bu etkinliğin geleneksel hale getirilmesini umut ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: Niğde Belediyesi